Należę do:

x

O FIRMIE

Garść
informacji
o nas

Kim jesteśmy?

JKStudio to prężnie działająca polska autorska pracownia prowadzona przez architekta Jacka Koleśnika.

Warszawskie studio przygotowuje aranżacje dla obiektów zlokalizowanych na terenie Warszawy i okolic, jak też poza regionem Mazowsza. Firma proponuje projektowanie wnętrz osobom prywatnym i firmom z terenu całej Polski. Wizja lokalna oraz szczegółowy wywiad stanowią wstęp do dalszej współpracy – obejmującej bardzo szeroki zakres czynności. Kompleksowy charakter oferty JKSTUDIO uwzględnia potrzeby i wymagania współczesnych konsumentów.

Zarówno aranżacja, jak i projektowanie wnętrz nie mają przed nami tajemnic! Główny projektant naszej pracowni, Jacek Koleśnik, posiada wieloletnie doświadczenie w urządzaniu prywatnych domów i mieszkań, ale także obiektów komercyjnych, rekreacyjnych, sakralnych czy użyteczności publicznej. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksową obsługę przy planowaniu wystroju (także przez internet), jak i przy realizacji ustalonych koncepcji wraz z nadzorem budowlanym.

Lat doświadczenia

Wykonanych realizacji

Wykonanych projektów

Aranżacja wnętrz

Jako profesjonalny projektant wnętrz staram się oferować moim klientom wyłącznie takie rozwiązania, które będą w 100% odpowiadać ich oczekiwaniom.

Architektura

Niezależnie od tego z jakim typem przestrzeni mamy do czynienia, podstawą do tworzenia każdego projektu architektonicznego powinny być trzy elementy: użyteczność, trwałość i estetyka.

Projekt online

Jeśli zależy Państwu na rzetelnym projekcie aranżacji wnętrza, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej pracowni. Nie ograniczamy swojej propozycji jedynie do mieszkańców Warszawy.

Tworzymy projekt?

Bez trudności przekuwamy wizję w rzeczywistość.

jkstudio@vp.pl
JKSTUDIO Autorska Pracownia
al. Wyścigowa 14/518, 02-681 Warszawa
+48 502 510 670