NASZE ARANŻACJE

Obecnie prowadzimy lub właśnie zakończyliśmy wiele różnorodnych projektów i zachęcamy Państwa do zapoznania się z nimi. Stawiamy w naszej pracowni na ciągły rozwój i staramy się być na bieżąco z najnowszymi trendami. Nasze projekty są wynikiem wielogodzinnej pracy ale jednocześnie naszej pasji którą jest właśnie aranżacja wnętrz. Staramy się dostarczyć naszym klientom produktu na najwyższym poziomie i w związku z tym pracujemy na fotorealistycznych wizualizacjach, które wiernie potrafią oddać wygląd projektowanych przez nas wnętrz.

Współpracujemy na stałe z ekipami z różnych branż, które potrafią nasze projekty wnętrz przekuć w doskonałe realizacje. Są to zarówno ekipy zajmujące się pracami budowlano – wykończeniowymi jak również zakłady stolarskie, szklarskie czy ślusarskie. Każda z tych ekip da Państwu gwarancję na swoje pracę. A ilość wcześniej zrealizowanych wspólnie inwestycji zapewni wysokie standardy pracy.

Podczas realizacji naszych aranżacji wnętrz stawiamy na jakość, więc polecamy tylko sprawdzonych wykonawców tak aby minimalizować ryzyko wystąpienia błędów na budowach.

Dzięki temu potrafimy zapewnić profesjonalną obsługę naszych inwestycji.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia naszych realizacji i do kontaktu z nami w celu umówienia spotkania na którym dokładnie opowiemy jak wyglądaj zasady współpracy z nami.

JKSTUDIO Autorska Pracownia

Al. Wyścigowa 14/518
02-681 Warszawa (woj. mazowieckie)
NIP: 5422206258
502 510 670 jkstudio@vp.pl