JKSTUDIO – O FIRMIE

kompleksowa obsługa projektowa i realizacyjna

Jkstudio jest to prężnie działającą polską autorską pracownią prowadzoną przez architekta Jacka Koleśnika i zajmującą się od ponad 10 lat projektowaniem i aranżacją wnętrz mieszkań na terenie Warszawy i okolic, apartamentów, domów, biur, sklepów i lokali usługowych. Projekty wnętrz mogą być wykonywane w pełnym zakresie (Warszawa) a także na terenie całego kraju i za jego granicami poprzez internet.

Nasza pracownia specjalizuje się w kompleksowej obsłudze projektowej i realizacyjnej. Skupiamy się na tworzeniu rozwiązań dostosowanych indywidualnie do potrzeb, gustów, zasobów finansowych i oczekiwań naszych klientów.

Podczas projektowania nasi architekci wnętrz zapewnią elastyczne podejście do każdego projektu i zasad współpracy. Uwzględniając w tym nadzory na budowie i wsparcie konsultacyjne. Zapewniamy kompleksowa ofertę na każdym etapie współpracy od koncepcji do projektu po realizacje.

Oferta pracowni zawiera obszerny zakres usług: od częściowych projektów układów funkcji, polegających na rozwiązaniu układu ścian, ustawieniu mebli, czy projekcie instalacji elektrycznych i hydraulicznych, przez projekty poszczególnych pomieszczeń takich jak łazienki, kuchnie, salony, hole itp., po kompleksowe projekty wnętrz, zawierające pełny zakres prac projektowych, włączając dobór materiałów i wyposażenia, jak również wizualizacje i nadzór autorski.

JKSTUDIO Autorska Pracownia

Al. Wyścigowa 14/518
02-681 Warszawa (woj. mazowieckie)
NIP: 5422206258
502 510 670 jkstudio@vp.pl